Кількість
|
Вартість
|
||
|
Зараз ніхто не замислюється, чи варто купити пластикову валізу або звичний тканинний. Довіра до валіз із пластику зросла багаторазово і немає вже ні в кого сумнівів у їхній надійності.
А ще відносно недавно найпопулярніше питання було: чи не розіб'ють його в аеропорту, чи не буде він сильно подряпаним? Найперший матеріал, який використовувався для твердого багажу, був ABS. Жорсткий, красивий, майже не дряпається. Один мінус – при дуже сильному ударі така валіза могла тріснути. І незважаючи на те, що такі валізи робилися на алюмінієвій рамі, цей мінус нікуди не подівся. Ще й маса була ого-го!
Найважливіший аспект – це первинність пластику. Важливо, щоб листовий матеріал, з якого формуванням виробляють половинки валізи, не був виготовлений з продуктів переробки. подрібнених обрізків та старого пластику. Як відомо, полікарбонат – це високомолекулярний матеріал і якщо зв'язки порушені, то якість його дуже низька. Часто після покупки валізи дешевого невідомого бренду із вторинного полікарбонату покупці розчаровуються в такому багажі, не розуміючи, що економія вийшла боком і скептично ставляться до багажу із пластику.
Зовсім інша справа – первинний високомолекулярний полікарбонат, виключно з яким працюють великі виробники, такі, як Samsonite, Roncato, American Tourister і подібні. Нехай такі валізи дорожчі, але довго служать, гарні зовні і не бояться морозів та перепадів температури. До того ж до таких матеріалів завжди додається захист від ультафіолетового випромінювання. Плюс не забувайте про престиж та якість складання. І лукавлять ті, хто каже, що їм це не має значення.
Основні види пластикових валіз
- Оскільки ABS має чудовий зовнішній вигляд і твердість, не відмовилися від нього і тепер. Але він служить верхнім покриттям багатошарових сучасних валіз корпусів. Внутрішній, пружний і гнучкий, але менш стійкий до зношування – це високомолекулярний полікарбонат. Цей матеріал настільки хороший, що використовується і без покриття, буває глянсовим або з нанесеним дрібним тисненим малюнком, що дуже практично, тому що дрібні подряпини та потертості зовсім не видно. Мабуть, валізи з полікарбонату зустрічаються найчастіше. Причому вони дуже сильно можуть відрізнятися за ціною, і це недарма.
- Не знижується популярність і валіз з поліпропілену на жорсткій рамі з кліпсами. Колись вони були абсолютно твердими та важкими. Пізніше, з метою знизити товщину стін і відповідно масу, виникло армування фіброволокном. Зараз узагалі з'явився новий високомолекулярний поліпропілен, з якого навіть почали робити м'які валізи на блискавці.
- І зовсім вже перекинувся світ пластикових валіз, коли з'явився CURV – неймовірний матеріал, за структурою схожий на тканину, але такий, що виглядає, як пластик. Валізи з нього зовсім не вбиваються, їх можна переїхати машиною і з ними нічого не станеться.
- Не забувайте, друзі, що будь-які пластикові валізи на блискавці, що складаються з двох половинок, необхідно відкривати до кінця, тоді блискавка не натягується стулками і служитиме Вам дуже довго!