Компанія Braun Büffel спеціалізується на виробництві портмоне та гаманців, і завдяки цьому ми маємо можливість запропонувати найширшу гамму моделей, кольорів і фактур шкіри .

Колекція Arezzo, одна з найдемократичніших за ціновим рівнем, виготовляється з волової шкіри рослинного дублення. Такий спосіб вироблення дозволяє підкреслити природний малюнок шкіри, індивідуальний кожному з виробів. Насичені та виразні кольори – темно-коричневий, “тютюновий” і темно-синій, поряд із глянцевим ефектом шкіри, надають колекції Arezzo особливу харизму. Практично у всіх моделях Arezzo (за винятком футляра для ключів) застосовується технологія RFID-захисту.

Колекція Golf 2.0, найбільш численна в лінійці Braun B&uff;,  по праву є лідером з продажу. Модельний ряд Golf 2.0 здатний задовольнити будь-які побажання покупців щодо конфігурації портмоне (кількість та розташування кишень для карток, монет, відділень для документів та банкнот, наявність потаємних кишень тощо). Виготовляється з дрібнозернистої волової шкіри з підвищеним вмістом жирових просочень, які надають матеріалу додаткову міцність і підвищують водовідштовхувальні властивості. Інші характерні риси Golf 2.0 – подвійне прострочення, підкладка антрацитового кольору з витканим логотипом Braun B&uffl, а також срібляста металева фігурка буйвола на лицьовій стороні. Основний колір колекції – чорний, але деякі моделі також випускаються у коричневому та червоному кольорах.

 

Golf Secure – класична лінійка портмоне з дрібнозернистої волової шкіри, оснащена технологією блокування RFID і запобігає несанкціонованому зчитуванню ваших особистих даних.

 

Lisboa – урбаністична кежуал колекція, виготовлена з волової шкіри з крокодиловим принтом. У лінійці примітна як фактура шкіри, а й її забарвлення – розмиті градієнтні кольори: «асфальтовий» сірий, «шоколадний» коричневий та «джинсовий» синій.

 

Традиційна та знакова для Braun B&ffel колекція Gaucho виділяється на тлі інших особливим видом високоякісної волов'ячої шкіри, що виробляється в Південній Німеччині та прилеглих регіонах Альп. Для виготовлення портмоне Gaucho використовуються найцінніші ділянки шкур, взяті із шийного відділу. Завдяки методиці рослинного дублення зберігається і підкреслюється природний малюнок шкіри, вона набуває легкого блиску, пружності та еластичності.

 

Livorno і Luzern правильніше було б охарактеризувати як «бізнес»-колекції. Благородний чорний колір, елегантні та чіткі лінії моделей, темна металева фурнітура антрацитового відтінку формують стриманий та солідний діловий імідж. Колекція Livorno виготовлена з гладкої волової шкіри, примітна контрастною бежевою шкіряною підкладкою та оснащена RFID-захистом. Серія Luzern виготовляється з гладкої телячої шкіри, виробленої за технологією nappa. Відмінна риса колекції – відсутність швів на зовнішніх поверхнях портмоне.

 

Varese – також одна з найдоступніших колекцій у модельному ряду Braun B&uffl. Зерниста волова шкіра зовні, гладка теляча шкіра nappa усередині виробів, характерний дизайн шва на лицьовій частині, традиційний чорний та оригінальний коричневий колір кавового відтінку.

 

Venice Man – колекція чоловічих портмоне виготовлені з волов'яної шкіри рослинного дублення. Доступна у двох класичних кольорах – чорному та «каштановому» коричневий. Конструктивні особливості Venice Man, такі як зшивання підгорнутих один проти одного країв шкіри, а також обрамлення кишень для кредитних карток з обох боків демонструють і підкреслюють найвищий рівень майстерності та кваліфікації виготовлення. Подвійний шов, що обрамляє лицьові поверхні портмоне, а також металева відтінкова фурнітура gunmetal доповнюють і формують імідж колекції.

Особливі сорти шкіри в поєднанні з винятковою якістю виготовлення - ключова ідея колекцій MADE IN GERMANY.

Для серії YAK застосовується натуральна шкіра тибетського яка. Природне довкілля яків - плато Тибет, розташоване в Центральній Азії на висоті від 3000 до 4000 метрів над рівнем моря. Пристосовуючись до екстремальних кліматичних умов, шкіра яка стає набагато товщою, ніж у худоби, і має дуже щільну волокнисту структуру. Шкури яків мають високу теплоізоляцію, і тому тибетські кочівники використовували їх для виготовлення одягу, взуття та сідел, а також для будівництва човнів. Шкіра характеризується особливою зносостійкістю та при належному догляді залишається дуже міцною протягом тривалого часу. Поверхня шкіри яка відрізняється особливою зернистістю, яка варіюється від тонкої до грубої, а також невеликими відтінками кольору, тактильно відчувається бархатистою, м'якою і еластичною, незважаючи на міцність. Технологія вироблення та фарбування шкіри покликана максимально зберегти природну текстуру. Оскільки всі шкури індивідуальні за кольором та фактурою, кожен виріб у серії Yak унікальний у своєму роді.

 

FRANKFURT – класична, стримана та чудова за якістю виготовлення та матеріалів колекція чоловічих портмоне. Виготовляється з дуже м'якої шкіри ягняти чорного кольору, що має злегка блискучу поверхню. Підкладка портмоне виконана з шовку з картатим мотивом «шотландка». Ідеальний дизайн портмоне Frankfurt підкреслюється делікатним тисненням фігурки буйвола на лицьовій стороні.

 

Робота зі шкірою такого високого класу, як у колекціях Yak і Frankfurt, вимагає особливих навичок та майстерності, тому вони виробляються безпосередньо в Німеччині, на базі центрального офісу в місті Kirn.

Кожен із виробів колекцій made in Germany комплектується оригінальною подарунковою коробкою з натурального дерева.