Чи замислювалися ви коли-небудь, що може стати з йогуртовим стаканчиком, вміст якого ви щойно з'їли? А що можна виготовити із пластикової пляшки з-під улюбленого напою? Переробка побутових відходів набирає обертів, і друге життя набувають багато викинутих предметів, щоправда, постають вони перед нами трохи в іншому вигляді. Наприклад, ПЕТ-тару компанія Tucano перетворила на стильні рюкзаки, а компанія National Geographic виготовила з пляшок відмінну серію повсякденних сумок а бренд Samsonite вирішив піти ще далі, і з викинутого сміття вийшли чудові валізи Magnum Eco

Особливості валіз з колекції Magnum

Головна особливість будь-якої валізи з колекції Magnum Eco – це, звичайно, матеріал. На створення поліпропіленового корпусу кожного виробу пішло до 483 стаканчиків йогурту, а на підкладку знадобилося до 14 пластикових пляшок. Вражає, правда?

У серії представлено 4 розміри, кожен з яких доступний у 5 привабливих кольорах. Основними перевагами валіз Magnum є:

  • легка вага. Серед поліпропіленових моделей багаж Magnum Eco один з найлегших. Для порівняння, середня валіза на 82 літри важить всього 3,6 кг, тоді як вага її побратима з колекції S'Cure досягає 4,2 кг;
  • Міцний корпус. Жорсткий пластик, поліпропілен, завжди вважався одним з найнадійніших. Удари, сколи - йому нічого не страшно. Виріб прослужить своєму власнику протягом довгих років.
  • Система закриття. Валіза Magnum замість класичних блискавок оснащені клямками, що мінімізує ризик несанкціонованого розтину. Така технологія забезпечує і герметичність усередині виробу - ніяка волога не страшна для ваших речей.
  • Колеса. Чотири маневрені подвійні колеса забезпечують зручне транспортування навіть найбільшої валізи. Його зручно котити як по рівній поверхні, так і там, де дороги немає.
  • Європейське виробництво. Цей факт завжди вселяє довіру, до того ж плюсом стане і 5-річна гарантія від виробника.


А що всередині?

Привабливий зовнішній вигляд та якісний матеріал – це лише 75% успіху. Для сучасних мандрівників не менш важливим є і внутрішнє наповнення. Потрібно визнати, що дизайнери Samsonite постаралися і тут: це саме той випадок, коли внутрішній простір Магнум змінюється, виходячи з запитів власника. Користувачам доступний наступний функціонал:

  • U-подібна кишеня на блискавці. У цей відсік чудово поміщається ноутбук у спеціальній сумці або папка з важливими документами.
  • Знімні перегородки. При утворенні забруднень внутрішнє наповнення легко знімається та стирається вручну.
  • Регульовані ремені. Так, вони є майже у кожної валізи, але в серії Magnum вони можуть бути зафіксовані на трьох різних висотах, що дозволяє надійно закріпити багатогабаритний багаж.
  • Можливість фіксації розідьної перегородки. Їхнє положення регулюється вручну, виходячи з кількості складених речей.


Безперечними перевагами нової серії валіз Samsonite Magnum Eco є і наявність кодового замку TSA, і присутність адресної бирки, і зручна телескопічна ручка. Мабуть, це одна з найкращих колекцій від Samsonite, де інноваційні технології успішно поєднуються зі стильним дизайном та широким функціоналом.